Hier bent u: Lestijden

Lestijden

GroepDagTijdInstructeur
Volwassen zwemmen (gevorderd) Woensdag10:30 - 11:00Juf Renée
Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Bewegen bij Shoebi Woensdag10:30 - 11:15Juf Stephanie
Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Aquafit Woensdag11:15 - 12:00Juf Stephanie
Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Spetteren met Shoebi Woensdag10:00 - 10:30Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Niveau 1 Maandag16:00 - 16:30Juf Stephanie
Niveau 1 Maandag16:00 - 16:30Juf Belinda
Niveau 1 Maandag16:00 - 16:30Juf Renée
Niveau 1 Maandag16:30 - 17:00Juf Renée
Niveau 1 Maandag17:00 - 17:30Juf Renée
Niveau 1 Maandag17:00 - 17:30Juf Stephanie
Niveau 1 Maandag17:30 - 18:00Juf Stephanie
Niveau 1 Woensdag16:00 - 16:30Juf Belinda
Niveau 1 Woensdag16:00 - 16:30Juf Renée
Niveau 1 Woensdag16:30 - 17:00Juf Renée
Niveau 1 Woensdag16:30 - 17:00Juf Stephanie
niveau 1 Woensdag17:00 - 17:30Juf Belinda


GroepDagTijdInstructeur
Prive 1 op 2 niveau 1 Maandag16:30 - 17:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Niveau 2 Maandag16:30 - 17:00Juf Belinda
Niveau 2 Maandag17:00 - 17:30Juf Stephanie
Niveau 2  Maandag17:00 - 17:30Juf Belinda
Niveau 2 Maandag17:00 - 17:30Juf Renée
Niveau 2  Maandag17:30 - 18:00Juf Renée
Niveau 2 Maandag18:00 - 18:30Juf Renée
Niveau 2 Woensdag16:30 - 17:00Juf Belinda
Niveau 2 Woensdag17:00 - 17:30Juf Stephanie
Niveau 2 Woensdag17:00 - 17:30Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Niveau 3 Maandag17:00 - 17:30Juf Stephanie
Niveau 3 Maandag17:30 - 18:00Juf Belinda
Niveau 3 Maandag18:00 - 18:30Juf Belinda
Niveau 3 Maandag18:00 - 18:30Juf Stephanie
Niveau 3 Maandag18:00 - 18:30Juf Renée
Niveau 3 Woensdag16:00 - 16:30Juf Stephanie
Niveau 3 Woensdag17:30 - 18:00Juf Renée
Niveau 3 Woensdag17:30 - 18:00Juf Belinda


GroepDagTijdInstructeur
Diploma A (tijdelijk) Maandag18:00 - 18:30Juf Stephanie
Diploma A  Maandag18:30 - 19:00Juf Renée
Diploma A Woensdag17:30 - 18:00Juf Stephanie
Diploma A Woensdag18:00 - 18:30Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Diploma B  Maandag18:30 - 19:00Juf Stephanie
Diploma B Maandag18:30 - 19:00Juf Belinda
Diploma B Maandag18:30 - 19:00Juf Renée
Diploma B Maandag19:00 - 19:30Juf Renée
Diploma B Woensdag17:30 - 18:00Juf Stephanie
Diploma B Woensdag18:00 - 18:30Juf Belinda
Diploma B  Woensdag18:30 - 19:00Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Diploma C Maandag18:30 - 19:00Juf Belinda
Diploma C Maandag19:00 - 19:30Juf Renée
Diploma C Woensdag18:00 - 18:30Juf Belinda
Diploma C Woensdag18:30 - 19:00Juf Belinda


GroepDagTijdInstructeur
Volwassen zwemmen Maandag19:00 - 19:30Juf Belinda
Volwassen zwemmen Maandag19:30 - 20:00Juf Belinda
Volwassen zwemmen Woensdag10:00 - 10:30Juf Renée
Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Zwemvaardigheid 1 Maandag19:30 - 20:00Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Zwemvaardigheid 2 Maandag19:30 - 20:00Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Zwemvaardiheid 3 Maandag19:30 - 20:00Juf Renée


GroepDagTijdInstructeur
Snorkelen 1 Maandag19:15 - 20:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Snorkelen 2 Maandag19:15 - 20:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Snorkelen 3 Maandag19:15 - 20:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Survival Maandag19:30 - 20:00Meester Beau


GroepDagTijdInstructeur
Survival 2 Maandag19:30 - 20:00Meester Beau


GroepDagTijdInstructeur
Zeemeermin / Haai zwemmen Woensdag18:15 - 19:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Zeemeermin zwemmen 2 Woensdag18:15 - 19:00Juf Stephanie


GroepDagTijdInstructeur
Zeemeermin zwemmen 3 Woensdag18:15 - 19:00Juf Stephanie



Zwemschool Shoebi
Postadres: Zalmsteek 14
3192 MC  Hoogvliet
06-46293233
E info@zwemschoolshoebi.nl
KvK 58142851
Inloggen
Toegangsnaam

Wachtwoord
Aanmelden
Wachtwoord opvragen